جمعه 9 اسفند 1398

دیدار رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور با معاون اول رئیس جمهور

پنج‌شنبه 24 مرداد 1398

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور، دکتر محمد حاتمی، صبح امروز، پنج شنبه ۲۴ مرداد سال جاری، با دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، در مجموعه سعدآباد ملاقات کرد.
 در این دیدار رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، گزارشی درباره وضعیت سلامت روان جامعه و نیاز به برنامه ریزی در جهت ارتقاء سلامت در ابعاد مختلف و مرجعیت سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور در خصوص سلامت روان و تلاش‌های گسترده در ۵ ماه گذشته، ساماندهی امور سازمان در بخش درونی و بیرونی خصوصا شوراهای استان‌ به استحضار معاون اول رئیس جمهور رساند.
وی خواستار دستور معاون اول رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه جهت اختصاص سرفصل بودجه‌ای به سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور شد، همچنین دکتر حاتمی خواستار واگذاری ساختمان یوسف آباد توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور و تجمیع سازمان در یک مجموعه شد. 
حمایت استانداری‌ها از سازمان نظام، دیگر درخواست رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور بود.
دکترجهانگیری نیز با اظهار خوشبختی از این دیدار و بیان این که سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور باید مورد حمایت دولت قرار گیرد، نسبت به کمک دولت به این سازمان با وجود مشکلات بودجه‌ای، ابراز امیدواری کرد، واگذاری ساختمان یوسف آباد در اسرع وقت به سازمان، حمایت از شوراهای استانی و
دیدار با شورای مرکزی و مسئولان سازمان و ارتباط مستمر با آن ها جزو برنامه های آتی دکتر جهانگیری خواهد بود.

 

 

تعداد بازدید: 1005

 

ارسال نظر

    6 + 36