چهار‌شنبه 18 تير 1399

مقدمات برگزاری کمیسیون تلفیق استان‌ها فراهم می‌شود

جمعه 26 بهمن 1397

 

 

دکترمحمد حاتمی رئیس منتخب سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره در اولین سفر استانی پس از انتخاب روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ وارد شهر مقدس مشهد شد و در جلسه شورای استانی خراسان رضوی شرکت کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره ؛ در این جلسه دکتر امین یزدی رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره  استان خراسان رضوی گزارشی از فعالیت شورای استانی را ارائه داد و مشکلات موجود شورای استانی مورد بررسی قرار گرفت.
درادامه دکتر محمدحاتمی گفت ؛ از اولویت‌های مادردوره جدید این است، دفاتر استانی را فعال نمائیم و یکی از کارهایی را که در این راستا باید انجام شود ،راه اندازی کمیسیون تلفیق استانی در کلان شهر ها می باشد.
رئیس منتخب سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره افزود ؛ استان خراسان رضوی با وجود دانشگاه فردوسی این ظرفیت را دارد که کمیسیون تلفیق را راه‌اندازی کند. انشاءالله در دو ماه آینده اولین جلسه کمیسیون تلفیق را در خراسان رضوی برگزار می‌کنیم و پرونده‌ها برحسب نوبت در مرکز استان مصاحبه خواهند شد. از برنامه‌های دیگر این است شوراهای استانی باید درآمدزا باشند، از جمله تفاهم‌نامه با نهاد‌ها و سازمان‌ها و دادن اختیارات در خصوص  برگزاری کارگاه‌های تخصصی و آموزشی و نیز  مذاکره با وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و وزارت کشور در اختصاص مکان ثابت برای دفاتر استانی است.

 

 

تعداد بازدید: 1003

 

ارسال نظر

    7 + 98