يكشنبه 1 ارديبهشت 1398

پنجمین همایش ملی روان شناسی مدرسه بهمن ماه سال جاری برگزار می شود

سه‌شنبه 23 بهمن 1397

 

 

دکتر فریبرز درتاج، رئیس انجمن روان شناسی تربیتی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، اظهار داشت: این همایش با حضور وزیر و مسئولان وزارت آموزش و پرورش، سرپرست و مسئولان سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، اعضاء هئیت های علمی دانشگاه ها، فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های روان شناسی و مشاوره برگزار می شود.

وی افزود: پنجمین همایش ملی روان شناسی مدرسه با مشارکت وزارت آموزش و پرورش، سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور و انجمن روان شناسی تربیتی خواهد بود.

رئیس انجمن روان شناسی تربیتی، ضمن دعوت از جامعه روان شناسی و مشاوره کشور برای حضور در این همایش، خاطر نشان کرد: حضور در همایش برای دانشجویان آزاد است و به تمامی شرکت کنندگان در مراسم افتتاحیه، برنامه های علمی از جمله سخنرانی ها، میزگرد و جلسات نقد و بررسی، گواهی معتبر شرکت در کنگره ارائه می شود.

پنجمین همایش ملی روان شناسی مدرسه، یکشنبه 28 بهمن سال جاری از ساعت 7:30 الی 18 در مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در تهران، خیابان شهید دکتر فاطمی، خیابان حجاب برگزار می شود.

 

 

تعداد بازدید: 395

 

ارسال نظر

    1 + 95