چهار‌شنبه 18 تير 1399

پنجمین همایش ملی روان شناسی مدرسه بهمن ماه سال جاری برگزار می شود

سه‌شنبه 23 بهمن 1397

 

 

دکتر فریبرز درتاج، رئیس انجمن روان شناسی تربیتی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، اظهار داشت: این همایش با حضور وزیر و مسئولان وزارت آموزش و پرورش، سرپرست و مسئولان سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، اعضاء هئیت های علمی دانشگاه ها، فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های روان شناسی و مشاوره برگزار می شود.

وی افزود: پنجمین همایش ملی روان شناسی مدرسه با مشارکت وزارت آموزش و پرورش، سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور و انجمن روان شناسی تربیتی خواهد بود.

رئیس انجمن روان شناسی تربیتی، ضمن دعوت از جامعه روان شناسی و مشاوره کشور برای حضور در این همایش، خاطر نشان کرد: حضور در همایش برای دانشجویان آزاد است و به تمامی شرکت کنندگان در مراسم افتتاحیه، برنامه های علمی از جمله سخنرانی ها، میزگرد و جلسات نقد و بررسی، گواهی معتبر شرکت در کنگره ارائه می شود.

پنجمین همایش ملی روان شناسی مدرسه، یکشنبه 28 بهمن سال جاری از ساعت 7:30 الی 18 در مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در تهران، خیابان شهید دکتر فاطمی، خیابان حجاب برگزار می شود.

 

 

تعداد بازدید: 722

 

ارسال نظر

    3 + 28