پنج‌شنبه 2 بهمن 1399

اطلاعيه سازمان نظام روانشناسي و مشاوره ج .ا.ا جهت حضور حماسي ملت شريف ايران در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن

شنبه 21 بهمن 1391

 

 

سازمان نظام روانشناسي و مشاوره ج . ا . ا در اطلاعيه اي آحاد هم وطنان عزيز را به شركت در راهپيمايي 22 بهمن دعوت نمودند. متن اين اطلاعيه به شرح ذيل مي باشد:


بسم رب الشهداء و الصديقين


دهه فجر آئينه اي است كه خورشيد اسلام در آن درخشيد و به ما منعكس شد.

مقام معظم رهبري حضرت آيت الله امام خامنه اي (مد ظله العالي)يوم الله 22بهمن روز تجلي اراده ملت بزرگ ايران و روز غلبه مستضعفان بر طاغوت و طاغوتيان و ياغيان و زورگويان است .
اين روز كه درخشانترين روز انقلاب اسلامي است ، همانا تجلي حاكميت ارزشهاي اسلامي و انساني و تحقق حق و عدالت در جامعه بشري است كه با جانفشاني شهدا و مجاهدت آحاد ملت بصير و هوشمند ايران ، به رهبري بي بديل حضرت امام (ره) و با بهره گيري از آموزه هاي مكتب نوراني اسلام حاصل شده است.
سرو تنومند انقلاب اسلامي در گذر سي و چهارمين سال عمر پرافتخار خويش همواره با توطئه هاي دشمنان انقلاب اسلامي روبرو بوده است كه با الطاف خداوند سبحان و توجهات خاصه حضرت حجت (عج) و هوشياري ملت هميشه بيدار ايران اسلامي و رهبري خردمندانه رهبر معظم انقلاب از همه اين گردنه هاي صعب العبور با موفقيت گذر كرده است .
در اين مقطع تاريخي، كه بيداري اسلامي در جهان اسلام با الهام از انقلاب اسلامي، مي رود تا امت واحده اسلامي را به منصه ظهور و بروز برساند حضور حماسي و پرشكوه مردم در راهپيمايي بزرگ 22 بهمن از اهميت فوق‌العاده اي برخوردار است.
ما اعضاي سازمان نظام روان‌شناسي و مشاوره جمهوري اسلامي ايران ضمن تجديد ميثاق با آرمانهاي معمار كبير انقلاب اسلامي ، به نداي رهبر فرزانه انقلاب لبيك گفته و همگام و همراه با ملت بزرگ ايران در روز 22 بهمن در نمايش قدرت و اقتدار ايران اسلامي شركت خواهيم كرد و از آحاد هم وطنان عزيز خصوصاً روان‌شناسان ، مشاوران ، دانشجويان و دانشگاهيان نيز مي خواهيم براي اثبات هويت ايراني – اسلامي و انقلابي خود در اين همايش ملي شركت نمايند.


« سازمان نظام روانشناسي و مشاوره جمهوري اسلامي ايران»


 

 

تعداد بازدید: 3969

 

ارسال نظر

    2 + 7