يكشنبه 28 دی 1399

خبر فوری

چهار‌شنبه 29 فروردين 1397

 

 

برابر اعلام مراجع ذیصلاح و فرمانداری محترم تهران، دعوت به تجمع غیر قانونی مورخ 97/1/31 توسط دونفر هیات بازرسان ناصر صبحی قراملکی و علیرضا آقا یوسفی لغو گردید.

 

به اطلاع کلیه اعضای محترم سازمان می رساند پیرو انتشار آگهی در روزنامه شرق مبنی بر تجمع غیر قانونی در روز جمعه هفته جاری، به دنبال پیگیری های صورت گرفته و بررسی عوامل انتشار آگهی فوق، مشخص گردید که متاسفانه این دعوت بدون صدور مجوز از سوی سازمان و هماهنگی با نهادهای ذیصلاح صورت پذیرفته و از عنوان سازمان نظام روان شناسی و مشاوره استفاده غیر قانونی شده است. لذا برابر اعلام فرمانداری محترم طی نامه شماره 1/76/م/611 مورخ 97/1/29 روند برگزاری تجمع فوق باید متوقف گردد. همچنین آقای دکتر خدایاری رئیس دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی اعلام داشت تجمع روز جمعه در این دانشکده طی نامه ای لغو شده است.

لازم به ذکر است که کلیه عوامل مرتبط با اهانت به جایگاه قانونی سازمان و روان شناسان و مشاوران محترم و توهین های مکرر به ایشان و رفتارهای خلاف شئون حرفه ای ایشان به طور کامل ارزیابی و رصد شده و مراتب به قید فوریت در هیات های بدوی رسیدگی به تخلفات صنفی و رسیدگی به تخلفات اداری، مورد رسیدگی قرار گرفته و سایر عناوین مجرمانه و عوامل نشر اکاذیب در فضای مجازی نیز به مراجع ذیصلاح محترم قضایی معرفی خواهند شد

 

سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور

 

 

تعداد بازدید: 1816

 

ارسال نظر

    9 + 34