دوشنبه 6 بهمن 1399

مراسم اعطای سومین جایزه علمی دکتر کاردان

چهار‌شنبه 29 آذر 1391

 

 به گزارش روابط عمومي سازمان، مراسم اعطای سومین جایزه علمی استاد دکتر علیمحمد کاردان روز دوشنبه 4 دی ماه در دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار می گردد.

موسسه روانشناسی و علوم تربیتی دکتر کاردان (دانشگاه تهران) با همکاری سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران و انجمن روانشناسی اجتماعی، سومین مراسم اعطای جایزه علمی دکتر کاردان را همزمان با پنجمین سالگرد رحلت این استاد برجسته روانشناسی و علوم تربیتی در روز 4 دیماه برگزار می نماید.

در این مراسم هر ساله در حمایت از پژوهش های نوآورانه در حوزه های روانشناسی و علوم تربیتی، تندیس جایزه دکتر کاردان همراه با لوح تقدیر و جوایزی نفیس از طرف خانواده استاد به رساله های برگزیده دانش پژوهان مقطع دکترا اهدا میشود.

در مراسم اعطای سومین جایزه علمی دکتر کاردان از دکتر علی شریعتمداری، چهره ماندگار و استاد برجسته علوم تربیتی نیز تجلیل به عمل خواهد آمد.

این مراسم از ساعت 9:30 تا 11:30 روز دوشنبه چهارم دیماه در تالار کوثر دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران واقع در بزرگراه جلال آل احمد، روبروی کوی نصر (گیشا)، خیابان دکتر کاردان برگزار خواهد شد.

 

 

تعداد بازدید: 4251

 

ارسال نظر

    10 + 60