يكشنبه 17 فروردين 1399

مراسم اعطای سومین جایزه علمی دکتر کاردان

چهار‌شنبه 29 آذر 1391

 

 به گزارش روابط عمومي سازمان، مراسم اعطای سومین جایزه علمی استاد دکتر علیمحمد کاردان روز دوشنبه 4 دی ماه در دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار می گردد.

موسسه روانشناسی و علوم تربیتی دکتر کاردان (دانشگاه تهران) با همکاری سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران و انجمن روانشناسی اجتماعی، سومین مراسم اعطای جایزه علمی دکتر کاردان را همزمان با پنجمین سالگرد رحلت این استاد برجسته روانشناسی و علوم تربیتی در روز 4 دیماه برگزار می نماید.

در این مراسم هر ساله در حمایت از پژوهش های نوآورانه در حوزه های روانشناسی و علوم تربیتی، تندیس جایزه دکتر کاردان همراه با لوح تقدیر و جوایزی نفیس از طرف خانواده استاد به رساله های برگزیده دانش پژوهان مقطع دکترا اهدا میشود.

در مراسم اعطای سومین جایزه علمی دکتر کاردان از دکتر علی شریعتمداری، چهره ماندگار و استاد برجسته علوم تربیتی نیز تجلیل به عمل خواهد آمد.

این مراسم از ساعت 9:30 تا 11:30 روز دوشنبه چهارم دیماه در تالار کوثر دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران واقع در بزرگراه جلال آل احمد، روبروی کوی نصر (گیشا)، خیابان دکتر کاردان برگزار خواهد شد.

 

 

تعداد بازدید: 3649

 

ارسال نظر

    6 + 26