پنج‌شنبه 2 بهمن 1399

اطلاعیه شماره 2 دوازدهمین آزمون علمی – حرفه ای

چهار‌شنبه 18 فروردين 1395

 

 

با استعانت از خالق مهربان، دوازدهمین آزمون جامع علمی – حرفه ای ویژه متقاضیان دریافت پروانه اشتغال با کارشناسی غیر مرتبط (غیر از روانشناسی و مشاوره) ساعت 9 صبح روز جمعه 1395/1/27 در محل دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تهران (واقع در خیابان جلال آل احمد، روبروی کوی نصر) برگزار خواهد شد. کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت 8 در محل برگزاری آزمون توزیع خواهد شد. لازم به ذکر است داشتن کارت عضویت، کارت ملّی (یا شناسنامه) و اصل فیش واریزی جهت دریافت کارت ورود به جلسه الزامی است.

توجه:
• هرداوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر كارت شركت درآزمون، چند مداد سياه نرم پر رنگ، مداد تراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
• داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر،تلفن همراه، جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نُت و يادداشت و نظاير آن وهمچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم درآزمون ها رفتار خواهد شد.

 

 

تعداد بازدید: 2266

 

ارسال نظر

    10 + 6