شنبه 9 اسفند 1399

تجدید بیعت با معمار کبیر انقلاب

پنج‌شنبه 15 بهمن 1394

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر اللهیاری به همراه اعضای شورای مرکزی، کمیسیون های تخصصی ، جمعی از همکاران و علاقه مندان نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور در مرقد مطهر حضرت امام (ره) و اهدای تاج گل با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب، تجدید میثاق کردند. دکتر اللهیاری در گفتگوی کوتاهی گفت: یکی از دستاوردهای شگرف انقلاب اسلامی ایران که با مدیریت و رهبری منحصر به فرد حضرت امام (ره)، همراهی آگاهانه مردم و لطف و عنایت خداوند بزرگ به ثمر رسید، ظهور و بروز نهادها و انجمن های علمی، صنفی و حرفه ای بوده است. بسیاری از سازمان های تخصصی و صنفی نظیر سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران از برکات پیروزی بزرگترین انقلاب مردمی قرون اخیر بوده است. اعتماد به متخصصین و تولید علم از جمله اهداف مورد توجه معمار انقلاب اسلامی و در دو دهه اخیر، مورد اهتمام و تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بوده است.
خبرنگار روابط عمومی از حاشیه این دیدار می افزاید: سازمان های صنفی دیگر از جمله همکاران نظام پزشکی و جناب اقای دکتر زالی رئیس محترم این سازمان به همراه معاونین، کارکنان و اعضای جامعه پزشکی در تجدید میثاق جامعه متخصصین با آرمانهای امام راحل حضور داشتند.
گفتنی است همزمان با دهه فجر و در آستانه 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نهادها، سازمان ها و چهره های شناخته شده علمی و اجرایی با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام به شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس ادای احترام نمودند

 

 

تعداد بازدید: 2186

 

ارسال نظر

    5 + 92