مراسم اعطاء پروانه های تخصصی با حضور ریاست سازمان برگزار گردید.
دوشنبه 29 مرداد 1397

مراسم اعطاء پروانه های تخصصی با حضور ریاست سازمان برگزار گردید.

دوشنبه 19 مرداد 1394

 

 

سرویس خبر:مراسم اعطاء پروانه های تخصصی به 50 نفر از روان شناسان و مشاورانی که در سال جدید موفق به اخذ پروانه تخصصی از کمیسیون های مختلف شده اند در روز یکشنبه مورخ 10/3/94 در محل سالن سلام سازمان نظام روان شناسی و مشاوره با حضور ریاست سازمان جناب آقای دکتر اللهیاری برگزارگردید.
دکتر اللهیاری در این مراسم ضمن تبریک ولادت امام عصر(عج)و تبریک به روان شناسان و مشاورانی که موفق شده اند از کمیسیون های مختلف پروانه تخصصی دریافت دارند، اظهار داشت: با فعالیتهای صورت گرفته روان شناسی و مشاوره امروز جزء ارکان اصلی سلامت و در برنامه های بالادستی در حال نهادینه شدن است. سازمان با تلاش های گسترده به سمت ساختارسازی و قانون مندی پیش می رود. اکنون از جایگاه قدرتمندی برخوردار است. پس از تفاهم نامه با وزارت ورزش و جوانان در حال انعقاد تفاهم نامه با سازمان بهزیستی می باشیم. روان شناسان و مشاوران باید مواظب جوسازی ها باشند و نگذارند وحدت درونی که اکنون وجود دارد، کم رنگ شود.
قبل از سخنان دکتر اللهیاری، دکتر حاتمی معاونت امور کمیسیون ها و نظارت حرفه ای با بیان تاریخچه ای از نحوه شکل گیری سازمان نظام روان شناسی و مشاوره اظهار داشت: امروز مهمترین اصل، حرفه ای عمل نمودن است و ما باید مواظب این امر باشیم و نگذاریم بهانه به دست دیگران بدهیم و جایگاه سازمان را تضعیف نماییم. به همین منظور بخش نظارت حرفه ای اکنون راه اندازی شده است و تلاش می شود که فعالیت های حرفه ای را از نزدیک نظارت نماییم.

 

 

تعداد بازدید: 1143

 

ارسال نظر

    6 + 23