يكشنبه 17 اسفند 1399

مراسم اعطاء پروانه های تخصصی با حضور ریاست سازمان برگزار گردید.

دوشنبه 19 مرداد 1394

 

 

سرویس خبر:مراسم اعطاء پروانه های تخصصی به 50 نفر از روان شناسان و مشاورانی که در سال جدید موفق به اخذ پروانه تخصصی از کمیسیون های مختلف شده اند در روز یکشنبه مورخ 10/3/94 در محل سالن سلام سازمان نظام روان شناسی و مشاوره با حضور ریاست سازمان جناب آقای دکتر اللهیاری برگزارگردید.
دکتر اللهیاری در این مراسم ضمن تبریک ولادت امام عصر(عج)و تبریک به روان شناسان و مشاورانی که موفق شده اند از کمیسیون های مختلف پروانه تخصصی دریافت دارند، اظهار داشت: با فعالیتهای صورت گرفته روان شناسی و مشاوره امروز جزء ارکان اصلی سلامت و در برنامه های بالادستی در حال نهادینه شدن است. سازمان با تلاش های گسترده به سمت ساختارسازی و قانون مندی پیش می رود. اکنون از جایگاه قدرتمندی برخوردار است. پس از تفاهم نامه با وزارت ورزش و جوانان در حال انعقاد تفاهم نامه با سازمان بهزیستی می باشیم. روان شناسان و مشاوران باید مواظب جوسازی ها باشند و نگذارند وحدت درونی که اکنون وجود دارد، کم رنگ شود.
قبل از سخنان دکتر اللهیاری، دکتر حاتمی معاونت امور کمیسیون ها و نظارت حرفه ای با بیان تاریخچه ای از نحوه شکل گیری سازمان نظام روان شناسی و مشاوره اظهار داشت: امروز مهمترین اصل، حرفه ای عمل نمودن است و ما باید مواظب این امر باشیم و نگذاریم بهانه به دست دیگران بدهیم و جایگاه سازمان را تضعیف نماییم. به همین منظور بخش نظارت حرفه ای اکنون راه اندازی شده است و تلاش می شود که فعالیت های حرفه ای را از نزدیک نظارت نماییم.

 

 

تعداد بازدید: 2702

 

ارسال نظر

    7 + 34