شنبه 9 اسفند 1399

پیام تبریک ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پنج‌شنبه 3 ارديبهشت 1394

 

 

به شکرانه دستاوردهایی ارزشمند و ماندگار برای خانواده روان شناسان و مشاوران و برگ زرینی دیگر بر توسعه روان شناسی و مشاوره بر خود می بالیم و خداوند متعال را سپاسگزاریم.
یقین داریم در سالی که با تمام فراز و نشیب هایش پشت سر می گذاریمش، هر چه برداشت کردیم حاصل هم اندیشی، هم دلی و همکاری همه عزیزانی است که در هر نقشی ما را به عنوان خانواده خود پنداشته و به گرمی و با تمام توان همراهی کرده اند.
بر خود فرض می دانیم از همه خوبانی که به هر ترتیب در توفیقات ما سهیم بوده اند نهایت قدردانی را به جای آوریم.
با همه سعادت هایی که ایزد منان به برکت نیات و تلاش های صادقانه و جمعی مان در جهت تثبیت جایگاه سازمان در بخش صدور مجوز مراکز و همگام سازی سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی و غیر دولتی در دستیابی به اهداف و چشم اندازهای سازمان نصیب کرده است، واقفیم که تا کمال و مقصد فاصله داریم و راهی بس دشوارتر را در پیش روی خود می بینیم. اما این حرکت اثرگذار و سرشار از آگاهی و امید را در گرو تحول و تقویت خود فردی و جمعی مان می دانیم. به همین مناسبت در آستانه تحول طبیعت، دل ها و افکارمان؛ و در دمادم فرا رسیدن فصل نوشدن و همدلی، دستانمان را به سوی درگاه باری تعالی بلند می کنیم و هم صدا نجوای دعای تحول را بر لبانمان جاری می سازیم؛
آرزو داریم خداوند رحمان دعای مان را مستجاب سازد و در سال جدید سرانجام کار چنان کند که او خشنود باشد و ما رستگار.
با تبریک سال جدید به حضور تک تک اعضای خانواده بزرگ روان‌شناسی و مشاوره از کارکنان، مدیران، معاونین، مشاوران، اساتید شورای مرکزی، اعضای کمیسیون‌های تخصصی، شوراهای استانی و کلیه اعضای محترم گرفته تا دانشپذیران و افراد و سازمان های دیگر و سایر همراهان؛ برای همه این عزیزان سالی سرشار از سلامتی، سربلندی، سعادت و بهروزی را آرزومندم.

 

 

تعداد بازدید: 1775

 

ارسال نظر

    8 + 61