دوشنبه 6 بهمن 1399

اولین جلسه تحویل پروانه اشتغال اعضای سازمان در سال 93

سه‌شنبه 10 تير 1393

 

 

اولین مراسم اعطای پروانه اشتغال حرفه ای اعضای سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران در سال 93 روز سه شنبه مورخ 93/4/3 با حضور رئیس سازمان جناب آقای دکتر عباسعلی اللهیاری و جمعی از معاونین برگزار شد.
در این مراسم ابتدا جناب آقای دکتر حاتمی معاون نظارت حرفه ای و امور کمیسیونها ضمن تبریک به اعضایی که موفق به اخذ پروانه اشتعال حرفه ی از سازمان شده اند از خدمات ارزنده و دستاوردهای مهم سازمان که به همت ریاست فعلی سازمان بدست آمده است قدردانی کرد، وی همچنین با اشاره به امتیاز بندی پروانه ها در زمان تمدید خواستار توانمندسازی هرچه بیشتر اعضای دارای پروانه پس از اخذ پروانه اشتغال گردید.
در ادامه دکتر اللهیاری ضمن تبریک به افرادی که موفق به اخذ پروانه اشتغال حرفه ای گردیده اند اظهار داشت: شما از امروز همکاران و نمایندگان ما در اقصی نقاط ایران هستید. ما انتظار داریم شما خود ناظرین امور حرفه ای و روان شناسی باشید. کسانی که پروانه ندارند حق فعالیت ندارند و هیات های بدوی رسیدگی به تخلفات صنفی و حرفه ای برحسب قانون تشکیلاتی سازمان به تخلفات رسیدگی می نمایند. روان شناسی و مشاوره در جامعه در حال نهادینه شدن است و یک نیاز عمومی است. وظیفه ماست به این نیاز عمومی پاسخ دهیم و برنامه ریزی نماییم.مسلماً شما باید با خدمات بهتر و با توانمندسازی خود با مشکلات مردم تخصصی برخورد نمایید. شما باید همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند محرم اسرار مردم باشید. البته سازمان در دو سال گذشته تلاش نموده است در مرحله اول ساختار سازی های لازم را بنماید و انشاا... بنا داریم در برنامه های بالادستی هم ورود کنیم که این امر موجب ارتقاء رشته می گردد. در طی سال های اخیر سازمان موفقیت های زیادی را بدست آورده است از جمله اکنون صدور مجوز مراکز، پروانه اشتغال و نظارت کلاً بر عهده سازمان است. لازم میدانم همینجا از وزارت ورزش و جوانان بخاطر همراهی با سازمان تشکر کنیم و انشاا... درحال تعامل با سازمان بهزیستی هستیم که روش وزارت ورزش و جوانان در آنجا هم پیاده شود.

 

 

تعداد بازدید: 3494

 

ارسال نظر

    9 + 16