شنبه 16 اسفند 1399

پیام تبریک ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور به مناسبت فرا رسیدن 22 بهمن

دوشنبه 21 بهمن 1392

 

 

22 بهمن ماه ، روز برتري قدرت اراده الهي بر مكر دشمنان و ياد آور نقش آفريني عقيده ،در ميدان مبارزات رهايي بخش و شاهد توانايي دين در حركت آفريني ، شور گستري ، اميد بخشي و بيدادگري است دهه فجر، سرآغاز طلوع نوين اسلام ناب محمدي (ص) ، خاستگاه ارزش‌هاي اسلامي و مقطع رهايي ملت بزرگوار ايران از چنگال سياه استكبار و بخشي از تاريخ مردم غيور ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است.
در دهه فجر، اسلام تولدي نوين يافت و اين دهه در تاريخ ايران نقطه‌اي تعيين‌ كننده و بي‌ مانند به شمار مي‌ رود با گذشت سالها از عمرپربركت انقلاب اسلامي آنچه وابستگان به نظام سلطه و ايادي استكبار جهاني شاهد آن بوده اند اقتدار و سربلندي اين انقلاب است كه در سايه رهنمودهاي حكيمانه حضرت امام (ره)و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آيت ا... خامنه اي ( مدّ ظلّه العالي) و آگاهي و بصيرت ملت قهرمان ايران محقق شده است .
اینجانب با تبريك ايام پيروزي خون بر شمشير، ياد شهداء عظيم‌الشان و معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني‌(ره) را گرامي داشته و از جامعه گرانقدر روان شناسان و مشاوران و تمامی ملت بزرگوار ایران که همواره در صحنه‌های مختلف دفاع از نظام شگفتی‌آفرین بوده‌اند دعوت می نمایم تا با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی ۲۲بهمن، حماسه‌ی سیاسی دیگری را رقم زنند و اقتدار، اراده و عزم ملّی خود را در پاسداری از انقلاب به جهانیان نشان دهند .

 

 

تعداد بازدید: 1605

 

ارسال نظر

    3 + 14