دوشنبه 18 اسفند 1399

پیام تبریک ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور به مناسبت هفته دفاع مقدس

يكشنبه 31 شهريور 1392

 

 


هفته دفاع مقدس يادآور ایثار و استقامت رادمردان و شيرزناني است كه در لبيك به فرمان امام و مقتداي خويش در دفاع از كيان آب و خاك نظام مقدس جمهوري اسلامي جانفشاني نموده و حماسه هاي ماندگاري را بر برگ هاي زرين انقلاب اسلامي افزودند.و براستي كه چه زيبا آن پير فرزانه فرمود: در دفاع مقدس ابهت دو ابر قدرت جهان به دست دلاورمردان ایران اسلامی در هم شکست.هشت سال دفاع مقدس ملت سلحشور ایران در برابر همه زورگویان جهان، برگ زرینی از حماسه ملتی است که تا همیشه تاریخ، نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخار می‌کنند.
ملت ايران در هشت سال جنگ تحميلي با دفاع مشروع از اصول اسلامي، تماميت ارضي و انقلاب مردمي خويش، نقطه عطفي را در تاريخ معاصر رقم زدند. هشت سال ايستادگي و استقامت مثال زدني اين ملت، بسياري از معادلات جهاني را تغيير داد و اميد و باور به پيروزي محور حق را در ميان ملل مظلوم و آزاديخواه دنيا قوام بخشيد. در حقيقت در اين جنگ نابرابر، مردان و زنان مسلمان ايراني، سلحشورانه در برابر تماميت كفر و الحاد ايستادند و مبارزه كردند.
اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره رشادت ها و دلاورمردي هاي همه شهيدان والامقام، رزمندگان و ايثارگران، مراتب تهنیت و تبریک خویش را به مناسبت این ايام غرور آفرين ابراز نموده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی را تحت توجهات حضرت ولي عصر (عجل ا... تعالي فرجه الشريف) و در پرتو منويات آیت الله خامنه ای (مدظله العالي) مسالت می‌نمایم.

 

 

تعداد بازدید: 2244

 

ارسال نظر

    4 + 15